Ersay Üner mp3 indir

1978 doğumlu olan ünlü sanatçı Konya doğumlu olup aslen Konyalıdır. Müzisyen olan babasının izinden giden sanatçı ilk olarak davul, basgitar çalmaya başlamıştır.

Sanat hayatında birçok eser imza atan şarkıcı lise yılları sırasında İstanbul'a yerleşerek burada Demet Akalın'ın ekibine katılarak sanat hayatını sürdürmüştür. Kutsi ile 4-5 ay çalışma şansı bulmuştur.

Müzik Kariyeri

Birçok genç kızın hayranlığını kazanan sanatçı uzun süredir oyuncu Büşra Pekin ile birliktelik yaşamaktadır. 2017 yılında iki aşk şarkısını bestelemiş ve çok beğeni almıştır.

1.83 boyundaki ünlü sanatçının burcu terazidir. 14 yaşından beri İstanbul'da yaşamaktadır. 40 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gösteren pop sanatçısı evlilik hazırlıkları içindedir. Ersay Üner yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Ersay Üner müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Ersay Üner ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Ersay Üner şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Ersay Üner diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Ersay Üner şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Ersay Üner müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Ersay Üner şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...