Eypio mp3 indir

Eypio, gerçek adıyla Abdurrahim Akça Türkmen asıllı bir rap sanatçısıdır. 2 Şubat 1983 tarihinde Konya'da gözlerini açan Eypio İstanbul Zeytinburnu'nda 2002 yılına kadar yaşamını sürdürmüştür. Ardından Hollanda'ya giderek ilk müzik çalışmalarına başladı.

Hollanda'da 6 yıl kadar yaşayarak müzik kariyerini orada devam ettirdi. Birkaç albüm çıkararak adını duyurmayı başardı.

Müzikle Bağdaşan Alternatif İşi

İstanbul'a döndükten sonra dördüncü albümünü çıkararak kendisine ait bir HipHop giyim mağazası açtı. Mağaza ve müziğiyle tanınan Eypio kısa sürede rap tarz müzik severlerin kalbinde yer etti. 2013 yılında Eypio mahlasını alarak kendini markalaştırmıştır.

2015 yılında kendi gibi rap sanatçısıyla ile yapmış olduğu düet ise Eypio'nun kariyerinde bir dönüm noktası olmuştur. Eypio yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Eypio müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Eypio ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Eypio şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Eypio diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Eypio şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Eypio müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Eypio şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...