Ezhel mp3 indir

Sahne adı Ais Ezhel olan rapçinin asıl adı Ömer Sercan İpekcioğlu'dur. Ankara'da 1 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelen Ezhel küçük yaşta rap yapmaya başlamış olan bir sanatçıdır. Rap'in yanı sıra Anatolian Urban Core, Reggae-Dub, Trap ve Hip-Hop yapmaktadır.

28 yaşında olan rap sanatçısı şarkılarında ve kliplerinde çocukluğunu geçirmiş olduğu Ankara'nın kültürünü yansıtmaktadır.

Ezhel Hakkında

Türkçe Rap'de adını duyurmuş olan kişilerle yapmış olduğu düetler sayesinde sektörde yer etmeye başlamıştır. 2017'de çıkardığı ilk albümü büyük ilgi çekmiştir. Gençlere rap sevgisini ve tarzını yansıtmakta, insanların ilgisini çekmektedir.

Girmiş olduğu Hip-Hop yarışmasında 16 yarışmacı arasında 1. olmuştur. Başarısını ve yeteneğini bu şekilde kendine ve çevresine kanıtlamıştır. Ezhel yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Ezhel müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Ezhel ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Ezhel şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Ezhel diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Ezhel şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Ezhel müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Ezhel şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...