Hadise mp3 indir

Hepinizin severek dinlediği ve sesine aşina olduğunuz kişilerin hayatlarını, nerden geldikleri konusunda merakınız oldu mu? Radyo ve televizyonlarda sıklıkla rastladığınız hadise ve hayatı.

Hadise Kimdir?

Hadise olarak bilinse de elbette bir soyadına sahip. Hadise açıkgöz 1985 doğumlu olup Belçika doğumludur.

Çocukluğundan beri kendine şarkı söylemeyi hobi edinmiş güzel şarkıcı daha o zamanlardan mesleğini seçmiş gibi. Ata binmeyi oldukça seviyor, şarkı söylemekten asla vazgeçmiyor. Ekonomi ve çağdaş diller bölümünü bitirdikten sonra sürekli aklında olan mesleğine yönelmeye karar verdi ve şarkıcılığa ilk adımı atmış oldu.

Hadise Nasıl Şöhret Oldu?

Şans hadisenin yanındaydı ve 2003 yılında katılmış olduğu Belçika popstar’a katıldı. Birinci olmasa da finale kalan 10 yarışmacıdan biri oldu ve şöhret olması için de bu yeterliydi. Hadise yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Hadise müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Hadise ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Hadise şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Hadise diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Hadise şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Hadise müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Hadise şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...