Manuş Baba mp3 indir

Manuş Baba, 1 Aralık 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Manuş Baba, Mersin'in Tarsus ilçesinde doğmuş ve hayatının çok önemli bir kısmını burada geçirmiştir.

Kişisel sayfasında yer alan bilgilere bakıldığında gerçek adının Mustafa Özkan olduğu anlaşılır. Manuş, küçük ve güzel çocuk anlamına gelen bir kelimedir.

Manuş Baba'nın küçüklüğünde annesi kendisine bu adla seslendiğinden böyle bir müstear ad belirlemiştir.

Müzik Hayatının Başlaması

Manuş Baba, 10 yaşındayken babasının mevsimlik işçi olması gerekçesiyle Antalya'ya taşınmak durumunda kaldı.

Müzik yaşantısına da lise yıllarında babası tarafından hediye edilen gitar ile başladı.

Bu müzik hayatını da 2010 yılında kazandığı Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ile profesyonel bir boyuta taşıdı.
Manuş Baba yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Manuş Baba müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Manuş Baba ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Manuş Baba şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Manuş Baba diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Manuş Baba şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Manuş Baba müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Manuş Baba şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...